UKS Rodło Opole Akademia - strona nieoficjalna

Obóz letni Kościelisko - Dzień 8

• autor: jaroslaw.wolanski, 2013-07-13 09:52

Galeria zdjęć

koscielisko-dzien-8-4704105.jpg koscielisko-dzien-8-4704106.jpg koscielisko-dzien-8-4704107.jpg

Mistrzostwa Obozu Piłkarskiego w Tenisa Stołowego

W sobotni poranek odbyło się oficjalne losowanie grup w Mistrzostwach Obozu Piłkarskiego w Tenisa Stołowego. Do zawodów zgłosiło się 16 zawodników, którzy w grach singlowych będą walczyli o miano najlepszego tenisisty stołowego obozu w Kościelisku. Wszyscy zgłoszeni zawodnicy w drodze losowania zostali podzieleni na 4 grupy po czterech zawodników. Faza grupowa potrwa cały dzisiejszy dzień,  do rozegrania są 24 mecze do trzech wygranych setów. Faza finałowa zostanie rozegrana w niedzielę systemem "pucharowym" - przegrywający odpada.

Pierwszy trening dzisiejszego dnia odbył się o godz.11.30 na boisku Orlik. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa z trenerem Jarosławem Wolańskim doskonaliła uderzenie na bramkę w różnych formach ćwiczeń, natomiast druga grupa z trenerem Grzegorzem Bryłką na drugiej połowie boiska odbywała trening w formie gier zadaniowych. Trening zakończył się turniejem piłkarskim na całym boisku dla trzech drużyn.

Po raz kolejny w ostatnich dniach pogoda nas nie rozpieszcza. Z zaplanowanej na dzisiejsze popołudnie wycieczki na Dolinę Kościeliska z powodu padającego deszczu musieliśmy zrezygnować. Godzinę wyjścia przekładaliśmy dwa razy w nadzieji, że deszcz przestanie padać. Niestety aura nie odpuściła.

O godz.16.00 wszyscy zawodnicy oprócz Nikodema Bialika, który narzekał na ból w stawie skokowym uczestniczyli w treningu na boisku Orlik. W padającym deszczu rozegraliśmy grę wewnętrzną razem z trenerami. Informacja o rozegraniu meczu w "angielskich" warunkach bardzo ucieszyła naszych zawodników. Mecz trwał 2x30min.

Rodło Opole I - Rodło Opole II

(5:5)

Bramki:

Trener Jarosław Wolański - 3                                             Julian Chwist - 4

Michał Kaniuka - 2                                                            Mateusz Franus - 3

Mikołaj Reczyński - 1                                                        Piotr Wołyniec - 2

Konrad Żeliźniak - 1                                                           Dawid Kula - 1

Jakub Frydel - 1

Składy:

Rodło Opole I - Krupiński - Gałęzyka, Chojak, Pyzalski - Skotniczny, Nozdryn-Płotnicki, Reczyński, Trener Jarek - Kaniuka, Żeliźniak.

Rodło Opole II - Glinka - Mazur, Trener Grzesiek, Frydel - Szymków, Świerc, Wołyniec, Franus - Chwist, Kula.

Mistrzostwa Obozu Piłkarskiego w Tenisa Stołowego

W niedzielę zostanie rozegrany finał A dla zawodników z miejsc 1-2 w swoich grupach oraz finał B dla zawodników którzy zajęli miejsca 3-4. Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem pucharowym - przegrywający odpada.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI